LED-SCHERMEN IN COMBINATIE MET BASIC SCOREBORDEN
In opdracht van de onderneming Willy Naessens Group mocht Westerstrand 2x LED-SCHERMEN en 1x BASIC scorebord met bijhorende shotklokken leveren en installeren in de nieuwe sporthal SCALDIS.
Op het hoofdterrein werd een Noé P4.8 LED-SCHERM geplaatst van 3.5 x 2 meter dat dienst doet als elektronisch scorebord, als sponsormodule voor de respectievelijke sportclubs maar ook als informatiedrager voor de gemeente GAVERE.
Op het tweede terrein werd een elektronisch scorebord type BASIC 200 met bijhorende shotklokken geplaatst. Op hetzelfde terrein werd ook een Noé P4.8 LED-SCHERM geplaatst van 4 x 1 meter dat enkel dienst doet als sponsoring voor de respectievelijke sportclubs en als informatiedrager voor de gemeente GAVERE.
Ontdek ook ons aanbod van LED-SCHERMEN voor diverse toepassingen in uw sportaccommodatie, neem gerust
contact op met ons.
LED-SCHERMEN / SCOREBORDEN / SPONSORING