Aller au contenu principal
BONNE ANNÉE !

Au nom de toute l’équipe Westerstrand, nous vous souhaitons une année 2026 heureuse, en bonne santé et prospère !

Analoge en digitale klok

Door zowel een analoge klok als een digitale klok op de speelplaats te plaatsen, kunnen scholen een praktische en visuele stimulerende leeromgeving creëren die kinderen helpt bij het leren van een essentiële levensvaardigheid. 

Tijd om de klok te leren lezen !

Net op tijd voor de eerste schooldag van maandag 23 september. 

Op 29 augustus werd een grote analoge en een grote digitale klok onder elkaar geplaatst op de speelplaats van de school Op het Boseind te Maasmechelen. Beide klokken zijn aangestuurd door een GPS-antenne zodat beide niet alleen dezelfde tijd maar ook de ATOOMTIJD weergeven. 

Door zowel een analoge klok als een digitale klok op de speelplaats te plaatsen, kunnen scholen een praktische en visuele stimulerende leeromgeving creëren die kinderen helpt bij het leren van een essentiële levensvaardigheid. 

Omvattende leren: Door zowel analoge als digitale klokken te hebben, krijgen kinderen de kans om beide vormen van tijdsaanduiding te leren en begrijpen. 

Visuele ondersteuning: Klokken op de speelplaats bieden een continue visuele herinnering, wat kan helpen bij het verankeren van het begrip van tijd. 

Vergelijkend leren: Kinderen kunnen het verschil en de overeenkomsten tussen analoge en digitale tijdsaanduidingen leren, wat hun begrip van het concept tijd kan verdiepen 

Wenst u ook analoge klokken, digitale klokken of beide aan te schaffen voor uw school, uw bedrijf of uw sportaccommodatie, neem dan gerust contact op met ons

Used products

analoge klok voor buiten

Esplanade

Prévu pour une installation intérieure et extérieure (IP65) 

Ø 400, 600, 800 et 900 mm

 

En savoir plus
Linea 15 digitale klok voor buitenopstelling via wifi

Linea 15

Horloge digitale pour installation intérieure et extérieure

Hauteur de caractère 15 cm

En savoir plus